• Подивись на світ інакше.

  Подивись на світ інакше.

 • Подивись на світ інакше.

  Подивись на світ інакше.

 • Подивись на світ інакше.

  Подивись на світ інакше.

 • 01
 • 02
 • 03
/ 03

Відеозйомка

Весілля, безумовно, одне із найдорожчих свят, особливо якщо Ви хочете, щоб все було по найвищому розряду. Деякі пари, намагаючись заощадити, вважають, що якісне весільне відео зможе зробити один із запрошених гостей на свою відеокамеру, однак це є ілюзією. Безумовно, професіоналізм весільного відеооператора – це дуже важливий показник успішності весільної відозйомки. Якісна відеозйомка весілля повинна зберегти всі прекрасні моменти торжества на довгі роки, і тоді Ви зможете показати її Вашим дітям і онукам.

Всі весільні відеооператори вважають зйомку весілля – відповідальним завданням і своєрідним випробуванням для ствердження власного професіоналізму. Адже в їх інтересах підтримувати високий рівень роботи, щоб залучити нових клієнтів, а якісна зйомка вашого весілля буде прекрасною рекламою його операторської діяльності.

видеокамера

Canon XF205

The Bride

Відеокамера XF205 пропонує виняткову якість зображення, легку інтеграцію та запис у двох форматах — і тому ідеально підходить для створення HD-відео. Оснащена багатьма функціями й при цьому компактна, вона є потужним професійним інструментом.

Станція

Професійна станція нелінійного монтажу

The Groom

Оперативні відео зйомки проводяться цифровими відеокамерами, монтаж - сучасними станціями нелінійного відеомонтажу.

Печать